O mnie

Jestem Karina i mam 20 lat. Na samym wstępie napiszę – nie jestem poważną osobą.  Staram się za to być osobą szczęśliwą. Niesamowicie fascynuje mnie psychologia i fascynują mnie ludzie – uwielbiam wchodzić w ich wnętrze i próbować rozumieć jak najwięcej. Sądzę, że każdy ma w życiu swój cel, którego powinien się kurczowo trzymać. Nie cierpię kłamstwa i nieszczerości. Za to cenię prawdę i życie w zgodzie ze sobą oraz z innymi. :))

Nazwa mojego bloga ściśle się łączy z największym melanżem roku – mianowicie z moją 18tką. Było na niej 6 zespołów, pełno gości i trwała cały weekend (więcej na ten temat tutaj: Project K18).  Impreza ta symbolizowała przełom w moim życiu, koniec ze szkołą, koniec z bursą, matura i krok w dorosłość. Wtedy postanowiłam założyć bloga, na którym mogłabym podzielić się z Wami tym, co siedzi w mojej duszy, opowiedzieć o swoich pasjach, a niekiedy zabawić jakąś historią. Bo uwielbiam pisać. A szczególnie lekko i ku pokrzepieniu. Tak, by komuś dzień umilić. I raczej prosto, bez owijania w bawełnę.


A wszystko miało swój początek, kiedy miałam 7 lat. Zaczęłam pisać pamiętnik. Z początku szło opornie, jednak później zorientowałam się, że to jednak taki nałóg. No i wpadłam w niego do końca życia. Obecnie kompletuję po kątach z 15 pamiętników. Sama nie wiem już ile.

Kiedy miałam 14 lat, spełniłam swoje marzenie i opublikowałam książkę. Ma ona formę humorystycznego, fikcyjnego pamiętnika. Udało mi się w pewien sposób zżyć z główną bohaterką i nie mogąc na tym poprzestać, z biegiem czasu napisałam 2 kolejne części, których fragmenty zamieszczam na blogu.

Uwielbiam również teatr. Pasja do aktorstwa obudziła się we mnie w wieku przedszkolnym i trwa do dziś. W  związku z tym, obcowałam ze sceną tak często jak mogłam – przede wszystkim występując i jeżdżąc na konkursy.  Studiowałam aktorstwo przez rok, dopóki kolana żyły jako tako, w tym roku przeniosłam się na psychologię. 😉

Cieszę się, że tu jesteś i mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej 🙂