Fragmenty książek

Jak łatwo i szybko przedłużyć wakacje?

Ja wiem, że dla większości się kończą wakacje. Niektórzy się cieszą, inni trochę mniej. Ja doskonale zdaję sobie z tego sprawę i szanuję. Jednakże mimo to oświadczam, że na moim blogu wakacje i gorące lato będą trwać jeszcze długo!

Dlaczego?

Jakiś tam czas temu napisałam 3cią część książki. Kontynuację ,,O Bogdaj Piorun…”. Sama już nie wiem, kiedy ją skończyłam, ale wiem, że bardzo długo do niej nie zaglądałam. A jest to moja ulubiona część, bardzo ją lubię i miło mi się wspomina proces powstawania. Jest ona o wakacjach mojej głównej bohaterki. A dokładniej – o wakacjach w Egipcie. Co prawda, nie pisałam jej będąc na wakacjach. Pisałam ją w trakcie roku szkolnego. Ale wieczory spędzone na wymyślaniu kolejnych stron, sprawiły, że się czułam jakbym już dawno spakowała walizki i wylegiwała się nad Morzem Czerwonym. No pełna euforia!

Na cześć końca wakacji, chciałabym się nią z wami podzielić. Zamierzam co piątek zamieszczać kolejny fragment. Jutro opublikuję pierwszy.

Tylko dobrze się spakujcie i nie zapomnijcie paszportu. O ubrania się nie martwcie, będzie gorąco i wystarczy kostium kąpielowy.

Miłej podróży!!! 🙂 🙂 🙂